1990’da Ankara'da 3 ortaklı olarak kurulan Atotest, sonraki yıllarda, Mesut Çalışkan'ın diğer ortakların hisselerini alması ile tek sahipli olmuştur.

REFERANSLARIMIZ

31 yıllık çalışma ile, Türkiye’de üretim yapan, NOBEL, SANDOZ, ATABAY, ONKO, ABDİ İBRAHİM, BİLİM İLAÇ, DEVA İLAÇ, FRESENİUS, ARMA, TÜRKTIPSAN, AVİS, İDOL, VEM ilaç, ROMPHARMA gibi firmalar dahil olmak üzere, hemen hemen tüm ilaç firmaları ile çalışmaktayız.

Bu yıl aldığımız siparişler arasında bulunan BWT (BEST WATER TECHNOLOGY) firmasından iki adet sistemi, GMP kurallarına göre, ik çok blinen fabrikaya, bakanlık denetçilerinin inceleyeceği dosyaları ile birlikte eksiksiz teslim etmiş bulunmaktayız.

TEMSİLCİLİKLERİMİZ

BWT Pharma & Biotech (Best Water Thecnology) firması konusunda dünya lideridir ve yalnızca ilaç ve biyoteknoloji üreticilerine su sistemleri tasarlamaktadır. Atotest Ltd., BWT’nin Türkiye temsilciliğini yapmanın yanı sıra, kendi konusunda uzman ve bilinen Pharmagraph, Klotz, Giles Scientific, Orum S.a.r.l., Kanomax, MembraPure gibi firmaların da Türkiye temsilcisi ve tek yetkili satış ve servis firmasıdır.

SERVİSİMİZ

Atotest, satışını yaptığı tüm cihazların bakımlarını kendi bünyesinde yapmaktadır. Kalibrasyon ve Validasyon sertifikalarımız standartlara tam uyumlu ve Uluslararası izlenebilirdir. Kullandığımız tüm standart maddeler sertifikalıdır ve mühendislerimiz yurt dışında ve içinde, üretici firmalardan gerekli eğitimleri almışlardır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Atotest, 31 yıllık tecrübesi ve ilaç sektöründeki deneyimleri ile, sektörün gerçek aktörleri ile iyi ilişkiler kurmuş ve zaman zaman bu kişi ve kuruluşlar ile ortak çalışmalar içine girmiştir. Bu kurum ve kişiler Atotest’in iş yapmadaki etik kurallara uymasına kefil olabilecekleri gibi, Atotest’te bu firmaların etik kurallar çerçevesinde iş yapmalarına kefil olacaktır.
Çözüm ortaklarımız, ilaç sektörü içinde bilinen ve tercih edilen firma ve kişiler olup, mobilyasından başlayarak, laboratuar cihazlarına kadar tüm ekipmanları  uluslararası kalite standartlarına uygun olarak temin edebilecek kabiliyettedirler.

FİYAT POLİTİKAMIZ

Atotest kurulduğu yıldan itibaren, üretim yapan firmalarımızın yanında olmuş ve belli bir kâr marjını aşmadan, sektörün en kaliteli ürünlerini en iyi fiyattan satmaktadır.

Alım aşamasında uygun fiyat veren firmamız, yıllardır uyguladığımız bakım (kalibrasyon, Validasyon, yedek parça) ücretlerinde (döviz cinsinden), rakiplerimizin 3’te bir fiyatına rağmen,  artırım yapmamıştır.

BWT & Futbol

 

BWT & Kayak                                         BWT & Motor Sporları

   

BWT & Formula